Met vijftig procent korting naar Daikin NK Marathon in Thialf

Nieuws
Afbeelding
(Foto: )

Liefhebbers van marathonschaatsen kunnen in de voorverkoop met vijftig procent korting online een ticket bestellen voor het Daikin NK Marathon dat donderdag 1 januari 2026 in Heerenveen wordt verreden. Net als vorig jaar strijden de vrouwen en mannen van de lange adem op Nieuwjaarsdag in Thialf weer om de nationale titels en de rood-wit-blauwe kampioenstruien.

Een bezoekje aan Thialf op 1 januari is bij uitstek geschikt om samen met het gezin, familie en schaatsvrienden het nieuwe jaar in te luiden en tegelijkertijd te genieten van topsport op het ijs. Tickets kosten in de voorverkoop € 5,- en zijn online te bestellen. Vanaf 29 december (online) en aan de kassa op 1 januari kosten de kaarten € 10,-. Kinderen tot en met 15 jaar mogen gratis naar binnen.

Bij het Daikin NK Marathon, mede mogelijk gemaakt door eventpartner Essent en Bouwgroep Dijkstra Draisma (hoofdsponsor Marathonschaatsen Thialf), komen de rijders van de Topdivisie Mannen en Vrouwen in actie maar ook de neosenioren. Uiteraard hoopt de organisatie van harte dat ook meerdere TeamNL-rijders, die zich eind december via het Staatsloterij Olympisch Kwalificatie Toernooi voor Milaan kunnen plaatsen, op Nieuwjaarsdag wederom in Thialf acte de présence zullen geven.

Extra bijzonder is dat het Wilhelmus bij de prijsuitreiking live wordt vertolkt door de bekende Friese zanger Syb van der Ploeg.

Programma 1 januari 2026:

  • 11.30 Neosenioren vrouwen (60 ronden)
  • 12.30 Neosenioren mannen (100 ronden)
  • 14.00 Vrouwen (100 ronden)
  • 15.25 Mannen (150 ronden)

Live

Het Daikin NK Marathon 2026 is ook live te volgen bij de NOS op radio en tv en via NOS.nl of via de livestream op schaatsen.nl/live.

Voor meer info en tickets: https://marathonschaatsenthialf.nl

Sebas Diniz in actie namens Nederland. (Foto Andre Weening/Orange Pictures)
Sebas Diniz langer bij Team IKO-X²O Badkamers Nieuws 15 jun 2025, 19:17
Irene Schouten bij haar terugkeer in het peloton afgelopen seizoen, in zwart pak. (Foto Neeke Smit)
Irene Schouten komt met eigen ploeg met Tessa Snoek, Femke Mossinkoff en Jet Fransen Nieuws 9 apr 2025, 11:02
Joy Beune is blij met de contractverlenging tot en met de Spelen van 20230 in Frankrijk, (Foto Neeke Smit)
Joy Beune verlengt contract bij Team IKO-X²O tot en met de Spelen van 2030 Nieuws 1 apr 2025, 16:18
Mats Stoltenborg stapt over naar De Haan Westerhoff. (Foto Neeke Smit)
Mats Stoltenborg maakt De Haan Westerhoff compleet Nieuws 19 jan 2025, 10:00
Het treintje van Team Sprog onder aanvoering van Lars Woelders. De ploeg houdt er na dit seizoen mee op. (Foto Neeke Smit)
Team Sprog stopt er na dit seizoen mee Nieuws 4 jan 2025, 22:29
Het voltallige team van Bouwselect-De Haan Westerhoff voor dit seizoen.
Team De Haan Westerhoff staat voor komende jaren als een huis: vier rijders langer vastgelegd Nieuws 24 dec 2024, 15:14
Ronald Kruijer. (Foto Team Bouwselect-De Haan Westerhoff)
Ronald Kruijer bezig aan laatste seizoen: ’Nog één winter vol voor gaan’ Nieuws 23 dec 2024, 19:34
Sjoerd den Hertog is toch weer de winnaar van de finale in De Vier van Noord-Holland. (Foto Neeke Smit)
Sjoerd den Hertog na protesten alsnog winnaar van finale De Vier van Noord-Holland Nieuws 18 dec 2024, 21:36
De formatie van Bouwselect-De Haan Westerhoff tijdens de training in Thialf.
Bouwselect doet stap terug, De Haan Westerhoff vult tekort aan; continuïteit gewaarborgd Nieuws 18 dec 2024, 09:43
Sjinkie Knegt: ,,Vroeger kon ik nog wél gewoon een huis bouwen, auto bouwen én presteren op het ijs. Kon allemaal. Maar dat gaat nu gewoon niet meer.’’ (Foto Neeke Smit)
Sjinkie Knegt had een schop onder de kont nodig en verlies van rijbewijs hielp daarbij Nieuws 15 dec 2024, 16:41
Bente Kerkhoff: ,,Dit is een hartstikke goede ploeg met een heel goed schema en een goed plan, en we trainen ongelooflijk hard.’’ (Foto Neeke Smit)
Bente Kerkhoff na succesvolle sollicitatie bij Zaanlander in rap tempo topper in het peloton Nieuws 15 dec 2024, 16:38
Het gezinnetje Nauta weer gezond en gelukkig: Aukje Antsje, Ties, Hendrik en Peter. ,,Een gezinsleven hebben we afgelopen jaar niet gehad. Alles draaide om Hendrik.’’ (Foto Neeke Smit)
Verlangen naar de bel; Peter Nauta streed met gezin voor ernstig ziek zoontje Nieuws 31 okt 2024, 14:59
Homme-Jan de Groot wint de sprint in Amsterdam. (Foto Neeke Smit)
Homme-Jan de Groot en Jordy van Workum: twee winnaars op één podium Nieuws 19 okt 2024, 23:17

Lees nu de laatste editie van jouw lokale Nieuwsblad

Meest gelezen